Наша продукція

gallery/quality_hover
gallery/images_hover

Акацієвий мед

 Мед із різнотрав’я

Липовий мед

gallery/values_hover

Акацієвий мед є одним з найбільш корисних і унікальних видів меду. Він славиться своїм дуже м'яким смаком і відсутністю гіркоти. Акацієвий мед довго не кристалізується, ця особливість пов’язана з високим вмістом фруктози. Відноситься до світлого меду.

• Опис Застосування: Завдяки своєму складу він по праву вважається найкращим медом для діабетичного та дитячого харчування, оскільки не викликає алергії, до того ж багатий вітаміном А (каротином). Рекомендується до застосування при лікуванні захворювань центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту, хвороб очей, як заспокійливий засіб.

Мед із різнотрав'я називають поліфлорним - від грецького слова «polys» – численна і французька «fleur» - квітка. Як випливає з назви, він виробляється бджолами з нектару, зібраного з різних квітучих рослин як дикорослих, так і культурних. мед з різнотрав'я зазвичай отримують з соняшника, гречки, липи, акації та різноманітних польових трав, чагарників та дерев. Такий мед збирається у період із травня по серпень, залежно від місця отримання.

Він може мати різний відтінок – від бурштинового до коричневого. Мед з різнотрав'я надзвичайно запашний, має чудові лікувальні якості навіть на тлі інших сортів меду, швидко кристалізується. З такого продукту нерідко виробляють мед сувенірний, розфасований у гарні барила та баночки. Поліфлорний мед ділиться на цілий ряд сортів, залежно від часу та місця збору.

Спираючись на традиції декількох поколінь та рекомендації найвідоміших пасічників України ми виготовляє якісний натуральний мед  , зберігаючи той самий надзвичайно корисний природній склад.
Наша   компанія ТОВ «Ясмiн Трейдiнг» пропонує Вам натуральний мед, який зібрали бджоли в екологічно чистому регіоні, без антибіотиків та інших шкідливих домішок з власної пасіки. Ми здатні забезпечити найвищий рівень якості продукту згідно стандартів України та ЄС, що підтверджується необхідними сертифікатами.

Липовий мед, завдяки виключно приємному смаку та сильно вираженим поживним та лікувальним властивостям, цінується дуже високо. Мед має аромат липи та неповторний смак. Належить до світлих медів. • Опис Застосування: у народній медицині вважається, що липовий мед є дуже гарним потогінним засобом, що робить його незамінним при лікуванні та профілактиці простудних захворювань. Рекомендується при лікуванні нежитю, ангіни, ларингіту, бронхіту, трахеїту, бронхіальної астми. Дуже добрий як серцево-зміцнюючий засіб, показаний при запаленні шлунково-кишкового тракту, при ниркових та жовчних захворюваннях.